This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

  • Sniegts atbalsts 36 bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades elektronikas novirziena pulciņiem

  • Noslēdzies LETERA īstenotā ERAF projekta „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” (Līgums Nr. L-KAP-12-0002) ietvaros organizētais Bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades Elektronikas novirziena pulciņu atbalsta konkurss 2015.
  • Pulciņiem bija iespēja pieteikties un saņemt dažādus darbam nepieciešamos materiālus un instrumentus. Pateicamies nu jau ikgadējiem sadarbības partneriem konkursa īstenošanā - SIA „ARGUS RT” un SIA „Elfa Distrelec”, kas par īpaši draudzīgām cenām nodrošināja pulciņiem nepieciešamās preces. Īpašs paldies LETERA biedram SIA „Elfa Distrelec”, kas ātri un operatīvi veica arī bezmaksas preču piegādi pa visu Latviju!

    Šogad pulciņu atsaucība bija īpaši liela, jo tika saņemti 38 pieteikumi (iepriekšējā gadā tika iesūtīti 26), no kuriem atbalstīti tika 36. 

    Atbalstu saņēma šādi pulciņi: 

    1.   Alojas Ausekļa vidusskola -Tehniskās jaunrades pulciņš „ Jaunie tehniķi” 
    2.   Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes AUSTRUMLATVIJAS RADOŠO PAKALPOJUMU CENTRS - Pulciņš "Elektronika"
    3.   Balvu Bērnu un jauniešu centrs - Elektronikas pulciņš
    4.   Bauskas Bērnu un jauniešu centrs - Elektronikas pulciņš
    5.   Carnikavas pamatskola - Carnikavas pamatskolas Elektronikas pulciņš
    6.   Dagdas vidusskola - Dagdas vidusskolas elektronikas pulciņš
    7.   Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs „Jaunība” - Pulciņš "Radioelektronika"
    8.   Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs - Pulciņš "ROBOTEHNIKA"
    9.   Jelgavas Amatu vidusskola - Elektrotehnikas pulciņš
    10.   Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs - Pulciņi "Radioelektronika" un "Elektronikas pamati"
    11.   Krotes Kronvalda Ata pamatskola, Krote, Bunkas pagasts, Priekules novads - Pulciņš "Diodes"
    12.   Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs - Pulciņš "Radio-televīzija"
    13.   Izziņas un eksperimentu centrs "Lielvārdi" - Elektronikas pamatu pulciņš
    14.   Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola - Pulciņš "Elektronikas pamati"
    15.   Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs - Elektronikas pulciņš
    16.   Salacgrīvas novada Liepupes vidusskola - Radioelektronikas pulciņš
    17.   Madonas Bērnu un jauniešu centrs - Tehniskās jaunrades pulciņš „Lai top”
    18.   Ogres Tehnikums - Ogres Tehnikuma Robotikas pulciņš
    19.   Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs - "Loģiskās rotaļlietas"
    20.   Bērnu un jauniešu centrs "Altona", Rīga - Pulciņš "Robotika"
    21.   Tehniskās jaunrades nams „Annas 2” - Elektronikas pulciņš
    22.   Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis”, Rīga - Pulciņš "Robotika"
    23.   Rīgas 85. Vidusskola - Informātikas pulciņš "Digitāļi"
    24.   Rīgas Franču licejs - Rīgas Franču liceja Elektronikas pulciņš
    25.   Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils" - Pulciņš "Radioelektronika"
    26.   Rīgas Valsts 1.ģimnāzija - Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas Robotikas pulciņš
    27.   Rīgas Valsts 2. ģmnāzija - Jauno fiziķu pulciņš
    28.   RTU Robotikas klubs
    29.   Siguldas novada jaunrades centrs - Pulciņš "Elektronika"
    30.   Smiltenes ģimnāzija - Pulciņš "Jaunie konstruktori"
    31.   Talsu Kristīgā vidusskola - "TKS elektroniķi"
    32.   Vaiņodes vidusskola - Pulciņš "Jaunieši - nākotnei"
    33.   Valkas ģimnāzija, Elektronikas pulciņš
    34.   Valmieras Pārgaujas ģimnāzija - Robotikas klubs “RoboQuick”
    35.   Valmieras Viestura vidusskola - Pulciņš "Robotika"
    36.   Ventspils Jaunrades nams - Radioelektronikas laboratorija