This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • Šī gada 21.martā notika Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klastera sadarbības veicināšanas pasākums

 • 21.martā viesnīcas Albert Hotel konferenču zālē norisinājās projekta Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/003 „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” (Līgums Nr. L-KAP-12-0002) ietvaros rīkotā sanāksme, kuras mērķis bija veicināt uzņēmumu sadarbību.
 • Pasākumā piedalījās klastera sadarbības partneri, kā arī elektrotehnikas un elektronikas nozares uzņēmumi, kas nākotnē varētu pievienoties klasterim. Pasākumu kuplināja arī viesi: saistībā ar nozarei aktuālajiem jautājumiem izglītībā un zinātnē uzstājās Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Sanda Liepiņa, savukārt ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras plānotajiem pasākumiem iepazīstināja inženiernozaru eksperts Andris Alksnis.

  Sanāksmē tika pārrunātas projekta pašreizējās un turpmākās aktivitātes, kā arī sniegts pārskats par 2012.gadā paveikto. Uzņēmumiem tika sniegta informācija par klastera projekta piedāvātajām iespējām, kā arī par to, kādi ir nosacījumi, lai iesaistītos projektā. 

  Klastera sadarbības nostiprināšanas pasākums bija lieliska iespēja vienuviet satikties uzņēmumu vadītājiem - esošajiem un potenciālajiem klastera biedriem, lai iepazītos tuvāk un pārrunātu sadarbības iespējas. Uzņēmumiem tika dots vārds, lai ar nelielu prezentāciju pastāstītu par sevi un savu darbību, tādējādi radot iespēju efektīvāk noteikt iespējamās kopējās sadarbības intereses. 

  Pasākumā sniegtās prezentācijas iespējams apskatīt šeit:

  Pasākuma foto: