This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • Pieredzes apmaiņas seminārs elektronikas pulciņiem

 • Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LETERA) sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC), Rīgas Interešu izglītības metodiskais centru (RIIMC) un Rīgas Skolēnu pili rīko pieredzes apmaiņas semināru bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades elektronikas pulciņu pedagogiem, kā arī fizikas un matemātikas skolotājiem. Seminārs notiks 2015.gada 22.oktobrī plkst.10:00 Rīgas Skolēnu pilī, Krišjāņa Barona ielā 99, Rīgā.

 • Semināra programma skatāma šeit.

  Semināra dalībnieki saņems VISC, RIIMC un LETERA apliecību par semināra programmas apguvi - „Tehniskās jaunrades pulciņu pedagogu profesionālā pilnveide” 

  Semināram pieteikties līdz 2015.gada 15.oktobrim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu: gunars.antapsons@intereses.lv (pieteikuma anketu skatīt šeit).

  Vēršam uzmanību, ka seminārā paredzēta sadaļa “Brīvais mikrofons”, kuram iespējams pieteikties, lai pastāstītu par pulciņa organizētajiem pasākumiem vai kādām savām aktualitātēm (līdz 5 min). Pieteikties iespējams pieteikuma anketā.
   
  Papildus informējam, ka  Egmonts Pavlovskis, TJN “Annas 2” elektronikas pulciņa skolotājs, ir izstrādājis jaunu mācību materiālu “Tālsakaru ierīču konstruēšana elektronikas pulciņā”. Tas ir pieejams šeit. Pagājušā gada decembra pasākumā “Elektronikas diena 2014” Rīgas Tehniskajā koledžā tika runāts par jauna pasākuma “Netradicionālo tālsakaru ierīču sacensības” organizēšanu. Lai sacensības varētu notikt un šajā seminārā būtu iespējams apspriest jau praktiskas lietas saistībā ar to organizēšanu, aicinām apskatīt jaunizveidoto materiālu!

  Pasākums tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta 
  „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” atbalstu
  (Līgums Nr. L-KAP-12-0002).