This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • No šā gada februāra līdz decembrim biedrība „Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija” (LEtERA) īsteno Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansētu un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) administrētu projektu „Partnerībā organizētās apmācības elektronikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas nozares uzņēmumos nodarbinātiem” (LIAA līg. Nr. L-APA-08-0001)

 • Projekta mērķis ir elektronikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas nozares uzņēmumu darbinieku kvalifikācijas celšana un jaunu zināšanu, prasmju un iemaņu apguve.
 • Projekta mērķis ir elektronikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas nozares uzņēmumu darbinieku kvalifikācijas celšana un jaunu zināšanu, prasmju un iemaņu apguve.

  Projektā tiek īstenoti vadītāju profesionālās attīstības un pilnveides kursi, valodu kursi un AutoCAD plāksnes grafikas paātrinātais kurss, kurus attiecīgi nodrošina apmācību sniedzēji – SIA „Komercizglītības centrs”, SIA „Valodu mācību centrs” un SIA „Kogra”.

  Projekta ietvaros 133 darbinieki ir apguvuši Biznesa korespondenci un Specializēto vispārējās un lietišķas angļu valodas kursu, kā arī Spāņu valodu, Zviedru valodu un Franču valodu. Savukārt decembrī 63 darbiniekiem noslēgsies februārī uzsāktais Vispārējās angļu valodas kurss ar praktiskās biznesa valodas ievirzi.

  AutoCAD kursā apmācītas jau 13 grupas, t.i. 92 darbinieki. Decembrī mācības turpinās divas AS „Latvenergo” darbinieku grupas, apmācot vēl 17 darbiniekus.

  Projekta ietvaros mācības notiek astoņos dažādos vadītāju profesionālās attīstības un pilnveides kursos, kuru ilgums paredzēts no 16 līdz 180 akadēmiskajām stundām.

  Uz šo brīdi 270 darbinieki ir apmācīti sešos apmācību kursos. Mācības turpinās un tās decembrī noslēgsies divās profesionālās pilnveides izglītības programmās „Vispārējā vadītāju apmācība uzņēmuma vadīšanas pamatos” un „Vispārēja vadītāju apmācība uzņēmuma vadīšanā”.

  Projekta ietvaros īstenotajos mācību kursos iesaistīti 11 LEtERA biedri – SIA „ADI”, SIA „Hanzas Elektronika”, SIA „Lattelecom”, AS „Latvenergo”, SIA „Latvijas Mobilais Telefons”, VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”, SIA „Lexel Fabrika”, SIA „Maksikoms”, SIA „Micro Dators”, SIA „STE-Vikan” un SIA „ZAAO Systems”.