This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

  • LEtERA uzņēmumi ir uzsākuši savu darbinieku apmācību iespiedshēmas plašu bezsvina lodēšanā

  • Latvijā šādas apmācības notiek pirmo reizi un to rezultātā uzņēmumu darbinieki saņem starptautiski atzītus IPC sertifikātus.
  • LEtERA uzņēmumi ir uzsākuši savu darbinieku apmācību iespiedshēmas plašu bezsvina lodēšanā saskaņā ar IPC standartiem. Latvijā šādas apmācības notiek pirmo reizi un to rezultātā uzņēmumu darbinieki saņem starptautiski atzītus IPC sertifikātus. Apmācības nodrošina Starptautisks izglītības centrs PIEK no Nīderlandes (www.piekiec.eu).

    Laikā no 2007.gada novembra līdz 2008.gada februārim tiks apmācīti 63 darbinieki no uzņēmumiem SIA „ARCUS ELEKTRONIKA” , SIA „HANZAS ELEKTRONIKA”, SIA „STE-VIKAN”, SIA „VENTSPILS ELEKTRONIKAS FABRIKA”, SIA „VOLBURG”.

    Apmācības organizēja LEtERA sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru Nacionālās programmas projekta „Nodarbināto kvalifikācijas celšana un pārkvalifikācija, nodrošinot nozarei specifiskas apmācības” ietvaros, kas tiek līdzfinansēts no Eiropas Savienības.

    Projekta ietvaros LEtERA uzņēmumiem jau ir notikuši 37 kvalifikācijas celšanas kursi par projektu vadību, Telekomunikācijas pamatiem, CISCO tehnoloģijām, Ethernet un SDH tehnoloģijām, Auto CAD, kvalitātes vadību, team building, vadītāju profesionālai pilnveidei u.c.