This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • LEtERA sveic Rīgas Skolēnu pils IX Atklātā starptautiskā Elektronisko Ziemassvētku dekoru konkursa uzvarētājus un dalībniekus

 • 2013.gada 11.janvārī noslēdzās ikgadējais Rīgas Skolēnu pils sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Rīgas interešu izglītības metodisko centru rīkotais Elektronisko Ziemassvētku dekoru konkurss, kuru atbalstīja arī LEtERA.
 • Konkursā piedalījās elektronikas pulciņu dalībnieki no BJC „Rīgas Skolēnu pils”, TJN „Annas-2”, Ventspils Jaunrades nama, BJC „Daugmale”, Zālītes speciālās internātpamatskolas, Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas, kā arī viesi no Viļņas Bērnu jaunrades un informātikas centra (Lietuva), Šauļu Jauno tehniķu centra (Lietuva), Minskas Bērnu un Jauniešu pils (Baltkrievija) un Maskavas Bērnu jaunrades nama „Caricino”. Darbi bija izvietoti Rīgas Skolēnu pils 1. Skatītāju atsaucība bija ļoti liela, piemēram, skatītāju balvas piešķiršanai nepieciešamie 100 vērtējumi tika savākti vienā dienā dažu stundu laikā.

  Sekojot tehnoloģijām, konkurss ir audzis kvalitatīvi, darbi šogad bija īpaši interesanti un rūpīgi nostrādāti, un žūrijas pārstāvji atzina, ka to vērtēšana nebija vienkārša. Vairāki darbi bija veidoti sadarbībā ar Rīgas Skolēnu pils floristikas un keramikas pulciņiem.

  LEtERA savas sarūpētās balvas pasniedza visu kategoriju pirmo vietu ieguvējiem:
  1.vieta Iesācēju klasē-Reinis Tomanis (Rīgas Skolēnu pils)
  1.vieta Tautas klasē- Artūrs Žoss (Rīgas Skolēnu pils)
  1.vieta Meistaru klasē-Aleksandrs Fomičevs (Maskava)
  1.vieta Ekspertu klasē-Edgars Kuzmanis (Rīgas Skolēnu pils)

  Veicināšanas balvas tika piešķirtas dalībniecēm – meitenēm:
  - Laura Liene Mazbuša no Rīgas Skolēnu pils
  - Rene Veide no Rīgas Skolēnu pils (3.vieta Tautas klasē)
  - Laima Kamzola no Ventspils Jaunrades nama

  Veicināšanas balva tika piešķirta arī Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas fizikas skolotājai un pulciņa vadītājai Virgīnijai Liepiņai, kā arī LEtERA izteica pateicību par sadarbību konkursa galvenajam organizatoram – Rīgas Skolēnu pils Radioelektronikas pulciņa vadītājam Jānim Ozolam – Ozoliņam.