This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • LETERA aicina atbalstīt topošos inženierus

 • Sākusies RTU Inženierzinātņu vidusskolas iniciēta kvalitatīvas izglītības un inženierzinātņu popularizēšanas kampaņa. LETERA aicina kampaņas lapā kampana.izv.lv nobalsot PAR inženierzinātnēm Latvijā, piedāvāt savu praktisko vai finansiālo atbalstu kvalitatīvas, pārdomātas un uz praktisku rezultātu vērstas izglītības nodrošināšanai Latvijas skolēniem.
 • Piedalīties ir vienkārši, jāizvēlas viena, divas vai visas trīs iespējas:

  1. Tava balss
  Vienkārši parādi, ka Tev rūp. Pasaki, ka Tev patīk šī iniciatīva, kas atbalsta jaunos Latvijas inženierus, parādi, ka Tu uztraucies par izglītību Latvijā, piedalies, jo Tu esi inženieris, un nobalso PAR inženierzinātņu nozīmi Latvijā.
  Savācot 5000 balsis, SIA “Industry Service Partner” ziedos EUR 5000 kvalitatīvas izglītības attīstībai.

  2. Tava praktiskā palīdzība
  Katrs no mums ir speciālists kādā jomā, un katrs no mums var kaut ko iedot skolēnam, kurš vēl tikai tver pirmās atziņas par to, kā pasaule strādā. Piesaki savu ideju/praktisku palīdzību/pieredzi, lai tā nonāktu pie skolēniem. Izvēlies ideju no saraksta vai pievieno jaunu, un Tev būs iespēja palīdzēt.

  3. Tavs ziedojums
  Finansiāli atbalsti kvalitatīvu, pārdomātu, uz praktisku rezultātu vērstu izglītību Latvijas skolēniem.

  Kampaņas aktualitātēm iespējams sekot kampaņas mājas lapā kampana.izv.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

  Topošos inženierus jau uzlādē SIA “Lattelecom”, AS “Latvenergo”, SIA “LatRosTrans”, VISMA, SIA “Severstal Distribution”, Rīgas brīvostas pārvalde, AS “Olainfarm”, SIA “ITERA Latvija”, SIA “Industry Service Partner” un AS "UPB".

  Kampaņu informatīvi atbalsta LTRK, LDDK, LETERA, MASOC, LATARH, RTU Absolventu asociācija, European Hit Radio, draugiem.lv, RīgaTV 24, InfoTOP, skaties.lv, Mykoob.lv