This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • Izcilākajiem skolotājiem pasniegtas „Ekselences balvas”

 • 4.janvārī, Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra organizētajā pasākumā „Nāc un dari kopā ar mums!” četri skolotāji saņēma „Ekselences balvu” par izcilu un inovatīvu darbu ar skolēniem. 
 •  Ar „Ekselences balvu” tiek izcelti un atbalstīti inovatīvākie un profesionālākie matemātikas, fizikas, ķīmijas un bioloģijas skolotāji, novērtējot milzīgo darbu, ko viņi ieguldījuši, lai darba tirgū nākotnē nonāktu zinoši, prasmīgi un uzņēmīgi jaunieši.
  Visas četras „Ekselences balvas” laureātes izvirzījušas skolas. Savu profesionalitāti skolotājas ir apliecinājušas gan ikdienas darbā, gan arī klātienē, sacenšoties ar citiem balvas pretendentiem LU rīkotā konkursā un pierādot, ka skolotāju veidotās stundas pilnā mērā atbilst 21.gadsimta prasībām. 

  Ar augsto apbalvojumu ceremonijā tika sveiktas skolotājas Sanita Baumane, Ingrīda Brizga, Diāna Sviklāne un Ilze Cīrule. 

  Pasākumu šogad atbalstīja un naudas balvu 1000 latu vērtībā katram uzvarētājam nodrošināja Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, SIA "ELME MESSER L" sadarbībā ar Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociāciju, apvienotais AS "Rīgas piena kombināts" un AS "Valmieras piens" uzņēmums "Food Union", kā arī SIA „Metrum”. 

  Apbalvojot fizikas skolotāju Ingrīdu Brizgu no Cēsu 2. pamatskolas, Normunds Bergs, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas valdes loceklis, izteica prieku par iespēju ERAF projekta „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” ietvaros atbalstīt „Ekselences balvu” fizikas skolotājam par izcilu, pašaizliedzīgu un inovatīvu darbu. „"Ekselences balvas" pasniegšana kļūst par lielisku tradīciju, kas popularizē eksakto mācību priekšmetu nozīmīgumu vispārizglītojošajās skolās un dod iespēju vēlreiz atzīmēt skolotāju nozīmīgo lomu skolēnu interešu veidošanā. Šis pasākums ir jāturpina arī nākamajos gados,” uzsvēra N. Bergs.


  Šī ziņa sagatavota, izmantojot LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra publicēto informāciju.  Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs