This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • Augusts un septembris apmācību projektā - IPC standartu laiks (ru)

 • Projektā „Partnerībā organizētās apmācības elektronikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas nozares uzņēmumu darbaspēka kvalifikācijas celšanai un konkurētspējas veicināšanai” (LIAA līguma Nr. L-APA-10-0019) Nīderlandes uzņēmums "PIEK International Education Centre (I.E.C.) B.V." LEtERA biedriem gan Rīgā, gan Ogrē pasniedz "IPC grupas standartu apmācības".
 •  

  Pirmajā apmācību nedēļā SIA "STE-Vikan" telpās notiek "IPC-WHMA-A-620A CIS-2010 Certified IPC Specialist", bet Ogrē SIA "Hanzas Elektronika" - "IPC-A-610E-2010 Certified IPC Specialist" apmācības. Septembrī vēl notiks arī "Investment Certification Wave & Reflow Soldering including Trouble Shooting" un "Investment combination Certification/Recertification Qualified Rework & Repair Engineer" kursi. Apmācību kursi sevī iekļauj arī sertifikātu saņemšanu, tādējādi paaugstinot darbinieku kvalifikāciju un pašu uzņēmumu konkurētspēju starptautiskajā tirgū.

   

  Apmācības SIA "STE-Vikan"

   

  Apmācības SIA "Hanzas Elektronika"

   

   

  Projektā "Partnerībā organizētās apmācības elektronikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas nozares uzņēmumu darbaspēka kvalifikācijas celšanai un konkurētspējas veicināšanai" (Līguma Nr. L-APA-10-0019) 2012.gada ietvaros projekta partneri ir nosūtījuši uz apmācībām 360 darbiniekus

  Tas ir par 150 vairāk kā projekta pirmajā gadā, tādējādi sasniegts liels izrāviens, kas pierāda, ka darbinieku apmācības arvien ir aktuālas. Lielākā daļa apmācību paveiktas datorikas jomā, bet daudz neatpaliek nozarei svarīgas apmācības (piemēram lodēšana) ar starptautiski atzītu diplomu saņemšanu.

   

  Atgādinām, ka projekts vēljoprojām ir atvērts arī jūsu uzņēmumam - izmantojiet lielisko iespēju saņemt ESF atbalstu līdz pat 78% apmērā no apmācību izmaksām. Vairāk informācijas iegūsiet kontaktējoties ar Projektu vadītāju - Ģirtu Eldmani - tālr: 67288397.