This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • Aicinām piedalīties diskusijā „Zinātne uzņēmējiem un uzņēmēji zinātnei”

 • Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LEtERA) aicina piedalīties diskusijā „Zinātne uzņēmējiem un uzņēmēji zinātnei”, kas notiks šī gada 24.februārī 13:30-17:00 viesnīcas „Albert Hotel” zālē „Space”.
 • Diskusiju organizē Latvijas Darba devēju konfederācija sadarbībā ar Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociāciju (LETERA), Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociāciju (LAĶĪFA) un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju (MASOC).

  Pasākumā piedalīsies LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs, ka arī „EUROLCDS” valdes loceklis Ilmārs Osmanis, SIA„PharmIdea” valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Vitālijs Skrīvelis, RTU profesors Tālis Juhna un daudzi citi.

  Kopā meklēsim risinājumus zinātnieku un uzņēmēju veiksmīgākai sadarbībai, lai veicinātu inovācijas uzņēmējdarbībā un radītu augstāku pievienoto vērtību, kā arī izcelt labos piemērus līdzšinējai veiksmīgai darbībai un zinātnisko institūciju un uzņēmēju sadarbībai.

  Reģistrēties dalībai var līdz 2014. gada 21. februārim, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketuhttp://ej.uz/zinatne , vai zvanot pa tālr. 67225162

  Ar diskusijas programmu var iepazīties pielikumā