This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Актуально

 • 27.februārī Siguldas pilsētas vidusskolā notiks Siguldas Robotu Kauss

 • Pasākumu organizē Siguldas novada Jaunrades centrs sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru, Accenture Latvia, LETERA un Rīgas Tehniskās universitātes Robotikas klubu.
 • Reģistrēšanās dalībai sacensībām norit elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu. Sacensībām var reģistrēties Bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades pulciņi, klubi un robotikas klubi, reģistrācijā norādot pārstāvēto iestādi un reģistrējot robotus atbilstošās disciplīnās un vecuma grupās, kā arī reģistrējot komandas dalībniekus.

  Elektronikas robotu sacensības notiek saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem, pēc kādiem tiek organizēts arī Latvijas Robotikas čempionāts. 
  Pasākuma ietvaros notiks arī izstāde, kurā katra komanda varēs izrādīt individuālos vai kolektīvi veidotos darbus. 

  Sīkāk Elektronikas robotu grupu disciplīnām un citiem noteikumi iespējams lasītNolikumā

  Papildus informācija:
  - par vispārīgiem jautājumiem - Siguldas novada Jaunrades centra direktore Ilze Šulte, e-pasta adrese: ilze.sulte@sigulda.lv. 
  - par Elektronikas robotu grupas sacensībām un galvenais sacensību tiesnesis – Siguldas novada Jaunrades centra Elektronikas pulciņa vadītājs Edgars Bajaruns, e-pasta adrese: bajaruns@gmail.com. 
  - par LEGO robotu grupas sacensībām – Siguldas novada Jaunrades centra LEGO Robotikas pulciņa vadītājs Jānis Miglinieks, e-pasta adrese: janis.miglinieks@hotmail.com.

  Foto: www.sigulda.lv