This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Valde

LETERA Valde

Asociāciju pārstāv un tās darbību vada Biedru sapulces ievēlēta Valde.
Pašreizējā Valde tika ievēlēta 2017.gada 23.martā šādā sastāvā:

 

• Normunds Bergs - LETERA prezidents 

AS SAF Tehnika valdes priekšsēdētājs 

Tālrunis: +371 67 046 840 

Fakss: +371 67 046 809 

E-pasts: Normunds.Bergs@saftehnika.com 

 

• Ilmārs Osmanis - LETERA valdes loceklis

HansaMatrix AS valdes priekšsēdētājs 

HansaMatrix Ventspils SIA valdes loceklis

Tālrunis: +371 65 049 099 

Fakss: +371 65 049 087 

E-pasts: Ilmars.Osmanis@HansaMatrix.com 

 

• Vitālijs Aišpurs - LETERA valdes loceklis 

SIA Arcus Elektronika valdes priekšsēdētājs 

Tālrunis: +371 67 675 752 

Fakss: +371 67 675 387 

E-pasts: Vitalijs.Aispurs@arcuselektronika.com 

 

• Jānis Avens - LETERA valdes loceklis 

AS Latvenergo IT un T direktors 

Tālrunis: +371 67 728 675

Fakss: +371 67 728 880 

E-pasts: Janis.Avens@latvenergo.lv 

 

• Jānis Bikše - LETERA valdes loceklis 

SIA Vidzemes elektrotehnikas fabrika 

Tālrunis: +371 67 892 766 

Fakss: +371 67 892 731 

E-pasts: janis@systems.lv 

 

• Viktors Kononovs - LETERA valdes loceklis 

SIA Volburg direktors 

Tālrunis: +371 67 519 780 

Fakss: +371 67 519 779 

E-pasts: volburg@latnet.lv 

 

• Kristaps Rikāns - LETERA valdes loceklis 

SIA Ubiquity Networks (Latvia)

Tālrunis: +371 26 550 339

E-pasts: kristaps@ubnt.com

 

• Jurģis Poriņš - LETERA valdes loceklis 

Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes dekāns

Tālrunis: +371 67 089 245  

E-pasts: jurgis.porins@rtu.lv 

 

• Gundars Strautmanis - LETERA valdes loceklis 

SIA Lattelecom  izpilddirektora padomnieks

Tālrunis: +371 67 055 003 

Fakss: +371 67 055 222 

E-pasts: Gundars.Strautmanis@lattelecom.lv 

 

• Dzintars Zariņš - LETERA valdes loceklis 

SIA Dozimetrs valdes loceklis

Tālrunis: +371 67 283 626 

Fakss: +371 67 283 626 

E-pasts: Dzintars.Zarins@dozimetrs.lv 

 

• Aleksandrs Zaslavskis - LETERA valdes loceklis

AS ALFA RPAR mārketinga direktors

Tālrunis: +371 67 553 075 

Fakss: +371 67553 173 

E-pasts: alfa@alfarzpp.lv