This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Biedru informācija

SIA "ESM GROUP"
Aktuāla informācija ražošanas uzņēmumiem

Ekonomiskās lejupslīdes laikā, aizvien aktuālāks kļūst jautājums par eksporta tirgiem. Lai veiksmīgi startētu ārvalstu tirgos un produkcija iegūtu atpazīstamību, svarīga ir kvalitāte, kur neatņemama sastāvdaļa ir produkta mūsdienīgs un labs noformējums, kas sniedz pievienoto vērtību.

LEtERA biedrs ESM GROUP jau desmit gadus darbojas industriālā dizaina un ražošanas jomā. Tehnoloģiju, dizaina un zināšanu apvienošana sniedz iespēju nodrošināt elektronikas nozares uzņēmumus ar nepieciešamajiem produkcijas noformēšanas un marķēšanas produktiem.

Plastikāta iekārtu paneļi - Mūsdienīgs risinājums par labu cenu!

Plastikāta vadības paneļi ir lielisks risinājums, ja nepieciešams izveidot lietotājam draudzīgu un vizuāli labi noformētu iekārtas vadības sistēmas paneli. Plastikāta paneļu apdrukas tehnoloģija pieļauj plašu krāsu salikumu un formu variāciju. Attēls tiek uznests no plastikāta otras puses, tādā veidā pat pēc ilgstošas izmantošanas paneļa virsma nenodils un saglabās sākotnējo izskatu.
ESM GROUP ražoto paneļu īpašības:
- Augsta noturība pret mehānisko nodilumu.
- Plaša izmantojamo krāsu gamma.
- Stiprinājums 3M industriālā līme
- Iespējams izgriezt pogu vietas
- Displeja lodziņi caurspīdīgi vai tonēti.

METALPHOTO® plāksnītes

METALPHOTO® tehnoloģija ļauj attēlot uz metāla jebkādus zīmējums, tekstu, grafiskus attēlus un pat fotogrāfijas. Metāla plāksnītes, kas radītas izmantojot METALPHOTO® tehnoloģiju, īpaši izceļas līdzīgu ražojumu vidū ar augsto kva¬li¬tāti, ilgmūžību, vizuāli labu noformējumu, plašām drukas iespējām. ASV Grafikas un produkcijas identifikatoru ražotāju nacionālā asociācija (GPI Inc.) ir noteikusi METĀLFOTO kā visizturīgāko alumīnija pamatni. Attēla izvie¬tojums cietā anoda slāņa iek¬šienē padara izstrādājumu iztu¬rīgāku un ilgmūžīgāku. Metāla plāksnīšu noturības parametri ir atbilstoši, lai izgatavotu marķējuma plāksnītes, drošības uzlīmes, inventāra numurus, kas nepieciešami daudzās rūpniecības nozarēs, kur būtiski, lai izstrādājums spēj izturēt augstu temperatūru, skābju vai sārmu iedarbību. METĀLFOTO izstrādājumi ir no¬turīgi arī pret dilšanu, atmosfēras koroziju, ir nejūtīgi pret ultravioletu starojumu, iztur temperatūru no -50oC līdz + 530oC, saglabājot sākotnējo izskatu ilgstošā laika periodā.

3D logoprinti – uzņēmuma zīmola uzlīmes

3D logoprintu izgatavošanas tehnoloģija aptver uni¬kālu polimēra un poligrāfijas kom¬bināciju. Uzlīme tiek pārklāta ar polimēra kārtu, kas piešķir tām telpiskumu un vienreizīgumu! Attēls var būt krāsains un to var izpildīt uz jebkura fona. Plašās dizaina iespējas padara 3D uzlīmes par lielisku uzņēmuma zīmola pasniegšanas veidu. Šādā tehnoloģijā izgatavotās uzlīmes ir ar augstu noturības pakāpi. Polimēra pārklājumu neietekmē laika ap¬stākļi un ultravioletais starojums, kā arī skrāpējumi, tādēļ šīs uzlīmes var izmantot sarežģītos ekspluatācijas apstākļos.

ESM GROUP pieredze rāda, ka nav neatrisināmu jautājumu. Ar tehnoloģiju savienošanu un cilvēka zināšanām un spējām var panākt vēlamo risinājumu. Svarīga ir arī kvalitāte, kuras nodrošināšanai uzņēmumā ir ieviests ISO 9001:2008 standarts, kura ietvaros ir veikta procesu sakārtošana un kvalitātes kontroles mehānismu izstrāde.

Mūsu kontakti:
SIA "ESM GROUP"
Ropažu iela 140-409, Rīga
Tālrunis: +371 67 541 807
www.esmgroup.eu