This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Aktualitātes

 • Seminārs „Elektrisko un elektronisko iekārtu atbilstības novērtēšana, prasības un biznesa risku novēršanas iespējas”

 • 2011.gada 29.novembrī, „Islande Hotel”, Ķīpsalas iela 20 (Ķīpsalā), Rīga.
 • Latvijas Elektrotehnikas un Elektronikas rūpniecības Asociācija (LEtERA) kopīgi ar Latvijas Elektronikas iekārtu testēšanas centru (LEITC) rīko semināru elektrisko un elektronisko iekārtu ražošanā un pārdošanā iesaistītiem komersantiem un speciālistiem „Elektrisko un elektronisko iekārtu atbilstības novērtēšana, prasības un biznesa risku novēršanas iespējas”.
  Pirmā daļa – likumdošana, tirgus dalībnieku pienākumi, tirgus uzraudzības darbības, dalībnieku riski un atbildība, daži konstatēto neatbilstību piemēri (SPRK, PTAC, ESD).
  Otrā daļa - testēšanas un sertifikācijas pakalpojumu sniedzēju darbība pakalpojumu pilnveidošanai un tuvināšanai klientam (LNMC, LEITC).
  Semināra noslēgumā paredzēts LEITC testēšanas laboratorijas apmeklējums, īss EMC testa procesa Demo un diskusija LEITC telpās.

  Seminārs notiks 2010.gada 29.novembrī, sākums plkst.13:00, „Islande Hotel”, Ķīpsalas iela 20 (Ķīpsalā), Rīga.

  Seminārs tiek organizēts ar LR Ekonomikas ministrijas atbalstu Klasteru attīstības programmas projekta ietvaros (EM Līdzfinansējuma līguma Nr.Līg.-2010/11).

  Dalība seminārā ir bezmaksas.

  darba kartiba 29.11.2010.docSemināra darba kārtība

  Dalībai seminārā lūdzam pieteikties līdz 25.novembrim, nosūtot informāciju (dalībnieka vārds uzvārds, uzņēmuma/institūcijas nosaukums) uz e-pastu: letera@latnet.lv