This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Aktualitātes

 • SAF Tehnika tehniskais direktors Didzis Liepkalns saņem Jāņa Lintera fonda apbalvojumu

 • Atzīmējot 136.gadadienu kopš Latvijas radiofonijas pamatlicēja Jāņa Lintera dzimšanas, nodibinājums "Inženiera Jāņa Lintera fonds" sadarbībā ar Latvijas Telekomunikāciju klubu šī gada 5.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas restorānā „Klīversala” godināja 19 Jāņa Lintera fonda apbalvojuma laureātus.

 • Jāņa Lintera fonda apbalvojums ir atzinība un pateicība par izciliem nopelniem Latvijas elektronisko sakaru attīstībā un ekspluatācijā. Apbalvojumu piešķir katru gadu un to pasniedz svinīgā apbalvošanas pasākumā.

  Vēl šajā gadā Jāņa Lintera fonda apbalvojumu saņēma Satiksmes ministrijas Sakaru departamenta direktors Edmunds Beļskis, VSIA "Latvijas Radio" darbinieks Dzintars Dreimanis, SIA "Tele2" darbinieki Linda Puzule, Arnis Priedītis un Juris Bulmesters, SIA "Lattelecom" darbinieki Aleksejs Semjonovs, Andris Upmalis, Anna Voroņina, Gaļina Krūmiņa un Andrejs Karpačevs, VAS "Elektroniskie sakari" darbiniece Sandra Vingre, VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” darbinieki Zigurs Belasovs un Mārcis Kroja, "Latvijas Mobilais Telefons" SIA darbinieki Ieva Abakoka, Ģirts Strautnieks, Kaspars Šmits un Aigars Viļumsons, kā arī bijusī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas darbiniece Gundega Rutka. 

  Inženiera Jāņa Lintera fonda apbalvojuma laureāti kopā ar medaļu un atzinības rakstu saņēma arī emeritētās ķīmijas doktores, Jāņa Lintera apbalvojuma laureātes Mildas Pormales grāmatu „Kā spoža stīga... Latvijas radio tēvs Jānis Linters”. Grāmata izdota 2015.gadā un ir unikāla ar to, ka autore labi pazinusi Jāni Linteru vairāk kā 30 gadus un jau kopš bērnu dienām ar interesi vērojusi inženiera azartisko darbošanos un klausījusies viņa stāstos. Grāmatā apkopoti interesanti fakti par inženiera dzīves gājumu, kas līdz šim nav bijuši publicēti. 

  Vairāk kā 20 gadu laikā, kopš tiek pasniegts inženiera Jāņa Lintera apbalvojums, to saņēmuši 555 elektronisko sakaru nozarē strādājošie.  Foto: Andrejs Strokins