This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Aktualitātes

  • Lielvārdē atklāj izziņu un eksperimentu centru Lielvārdi

  • 2013.gada 6.septembrī Lielvārdē atklāts izziņu un eksperimentu centrs Lielvārdi, klātesot LR Izglītības un zinātnes ministram Vjačeslavam Dombrovskim, LR Ekonomikas ministram Danielam Pavļutam, LEtERA prezidentam Normundam Bergam un LEtERA izpilddirektorei Inesei Cvetkovai.
  • Izziņu un eksperimentu centrs Lielvārdi  tapis veiksmīgas biedrības Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centra un izglītības uzņēmumam Lielvārds sadarbībai. Centra mērķis  ir veicināt bērnu, jauniešu un pieaugušo interesi par dabaszinātnēm, tehnoloģijām un to mijiedarbību. 

    Izziņu un eksperimentu centrs Lielvārdi   teritorijā ir iekārtotas ekspozīcijas, kurās ikvienam ir iespēja praktiski pārbaudīt dabas likumus – iepazīt elektrības pamatlikumus, pārbaudīt saules un vēja enerģijas spēku un izmēģināt citas centra piedāvātās iespējas. Tāpat izziņu un eksperimentu centrs Lielvārdi koncentrēsies uz izglītojošo nodarbību organizēšanu skolēniem, kuras tiks vadītas profesionālu pedagogu uzraudzībā, lai veicinātu skolēnu izpratni un izskaidrotu dažādu dabaszinātņu likumu darbības pamatprincipus.

    Foto: Ogrenet un Delfi