This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Aktualitātes

 • Atvērto durvju diena Latvijas-Norvēģijas MBA programmai 11. jūnijā plkst. 18:00 RTU Kaļķu ielā 1

 • Studiju programma paredzēta Latvijas uzņēmējiem, vadītājiem un speciālistiem, kuri vēlas paaugstināt savu uzņēmumu konkurētspēju, ieviešot jaunus un inovatīvus produktus vai pakalpojumus. Programmā tiek apgūtas aktuālas zināšanas, kas nepieciešamas uzņēmuma vadīšanai un attīstībai, kā arī specifiskas prasmes inovāciju un projektu vadīšanas jomās.
 • Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāte ar Norvēģijas augstskolām aktīvi sadarbojas kopš 1996.gada. Sadarbība uzsākās ar studentu apmaiņu, kuru atbalstīja Kongsbergas Rotari klubs, vēlāk Buskerudas Universitātes koledžas pasniedzēji Rolfs Kvenilds (Rolf Qvenild) un Šells Gunārs Hofs (Kjell Gunnar Hoff) kļuva par regulāriem viesprofesoriem mācot RTU bakalaura programmu studentus. Savukārt, 2002.gadā, izmantojot Norvēģijas valdības finansiālo atbalstu tika uzsākta jauna sadarbības fāze un izstrādāta starptautiska MBA (Master of Business Administration) studiju programma „Inovācijas un uzņēmējdarbība”. Lai izveidotu konkurētspējīgu starptautisku studiju programmu, tika izpētīta labākā Norvēģijas, ASV un Latvijas pieredze šajā jomā, un apzināti labākie mācībspēki gan Norvēģijā, gan Latvijā. Pirmie maģistranti uzsāka mācības 2003.gada septembrī. Šogad jūnijā studiju programmu absolvēs jau piektais izlaidums.

  Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šovasar potenciālajiem studētgribētājiem līdz 19.jūnijam ir iespējams pieteikties studijām Latvijā vienīgajā specializētajā maģistra (MBA) studiju programmā inovāciju jomā.

  Turklāt, šogad Norvēģu sadarbības partneri nākuši klajā ar iniciatīvu papildus jau esošajai MBA studiju programmai piedāvāt arī jaunu specializāciju „Projektu vadīšana”.

  11. jūnijā plkst. 18:00 Kaļķu ielā 1, 412. telpā notiks kārtējā atvērto durvju diena. Šoreiz varēsiet uzdot jautājumus mūsu programmas absolventam, SIA „Coco-Cut” dibinātājam Robertam Brīvlaukam , kurš iepazīstinās ar studiju laikā izstrādāto prototipu - kokosriekstu atvērēja un „trakā” rotora šībrīža komerciālo statusu. Interesentiem būs iespēja aplūkot arī citas mūsu studentu izstrādnes, tostarp, inteliģento iepakojumu, nažu sildītāju, vadu kārtotāju un citus.
  Protams, iepazīstināsim ar mūsu studiju programmas specifiku, iestāšanās un studēšanas nosacījumiem un atbildēsim uz citiem Jūs interesējošiem jautājumiem.
  Ja arī Jūs uzskatiet, ka Jums un Jūsu uzņēmuma konkurētspējai ir svarīgi veicināt savu kompetenci inovāciju un projektu vadīšanas jomās, tad piedāvājam apmeklēt Atvērto durvju dienu.

  Mūsu studiju programmas paredzētas Latvijas uzņēmējiem, vadītājiem un speciālistiem, kuri vēlas paaugstināt savu uzņēmumu konkurētspēju, ieviešot jaunus un inovatīvus produktus vai pakalpojumus. Programmā tiek apgūtas aktuālas zināšanas, kas nepieciešamas uzņēmuma vadīšanai un attīstībai, kā arī specifiskas prasmes inovāciju un projektu vadīšanas jomās.

  Programmu īstenošanas modulārais grafiks dod iespēju apgūt zināšanas, netraucējot biznesam. Papildus izdevīgajiem studēšanas nosacījumiem - pieejami valsts garantētie studiju kredīti. Zināšanu apguvi nodrošina augsti kvalificēti mācībspēki ar praktiskā biznesa pieredzi.

  Studiju kvalitāti apliecina gan RTU izsniegts Master of Business Administration diploms, gan starptautiskās sadarbības partneru izsniegts sertifikāts.

  Pieteikties studijām iespējams līdz 19. jūnijam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu http://www.mba-innovation.lv/form/index.php. Galvenās prasības studiju uzsākšanai ir – augstākā izglītība; vismaz 2...3 gadu uzņēmēja vai vadītāja darba pieredze; angļu valodas zināšanas (grupai ar angļu mācību valodu).
  Detalizētu informāciju par studiju programmu meklējiet internetā www.mba-innovation.lv, zvanot pa tālruņiem 6708 9035, 6708 9037, 29289832, rakstot uz e-pastu mba@rtu.lv kā arī apmeklējot atvērto durvju dienu 11. jūnijā plkst. 18:00.

  Modris Ozoliņš, RTU Inženierekonomikas un Vadības fakultātes starptautisko programmu nodaļas direktors