This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Aktualitātes

 • Šā gada 4.jūnijā tiks organizēts Austrijas–Latvijas biznesa seminārs un uzņēmumu kontaktbirža.

 • 4.jūnijā Rīgā ieradīsies Austrijas iepirkumu, materiālzinātnes un loģistikas asociācijas BMŐ (www.bmoe.at) uzņēmumu delegācija.
 • 4.jūnijā Rīgā ieradīsies Austrijas iepirkumu, materiālzinātnes un loģistikas asociācijas BMŐ (www.bmoe.at) uzņēmumu delegācija.

  Vizītes ietvaros viesnīcas „Matritim Park Hotel Riga” telpās notiks Austrijas asociācijas, MASOC (www.masoc.lv), LETERA un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), kopīgi organizēts Austrijas–Latvijas biznesa seminārs un uzņēmumu kontaktbirža.

  Iespējamie kontakti varētu būt metālapstrādes, mašīnbūves, elektrotehnikas, elektronikas u.c. jomās.

  Pasākums ir bezmaksas, darba valoda – angļu. Informāciju par Austrijas uzņēmēju delegācijas sastāvu un biznesa interesēm Latvijā, pieteikuma anketa dalībai pasākumā un Latvijas uzņēmuma profila paraugu atrodams LIAA informatīvajā portālā: www.liaa.gov.lv .

  Lūdzu pieteikties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, aizpildot pieteikuma anketu, sava uzņēmuma profilu un nosūtot to uz e-pastu iveta.strupkaja@liaa.gov.lv vai andris.alksnis@lia.gov.lv, vai pa faksu 67039401, līdz 2008. gada 15. maijam.