This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Aktualitātes

 • 9. – 12. klašu skolēni tiek aicināti piedalīties Elektronikas olimpiādē

 • Olimpiādes pirmais posms notiek no 15. aprīļa līdz 5. maijam virtuālajā vidē (internetā) neierobežoti lielam dalībnieku skaitam. Skolēniem ir jāreģistrējas dalībai olimpiādē, jāpiedalās diskusijās, jāveic noteikti uzdevumi un testi. Reģistrēšanās dalībai olimpiādes pirmajā posmā: www.etf.rtu.lv. Reģistrēšanās turpināsies līdz 1. maijam.
  Pēc pirmā posma rezultātu apkopošanas un publicēšanas interneta vietnē www.etf.rtu.lv 25 aktīvākie, zinošākie un veiksmīgākie skolēni tiks aicināti uz olimpiādes otro – noslēguma – posmu, kas 12. un 13. maijā klātienē norisināsies RTU.
 • Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte aicina visas Latvijas vispārizglītojošo skolu 9. – 12. klašu skolēnus piedalīties Elektronikas olimpiādē, kas norisināsies no 15. aprīļa līdz 13. maijam.

  Elektronikas olimpiādi organizē Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte. Olimpiādes ģenerālsponsors – O!Karte. Olimpiādi atbalsta Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija.

  Olimpiādes pirmais posms notiks no 15. aprīļa līdz 5. maijam virtuālajā vidē (internetā) neierobežoti lielam dalībnieku skaitam. Skolēniem būs jāreģistrējas dalībai olimpiādē, jāpiedalās diskusijās, jāveic noteikti uzdevumi un testi. Reģistrēšanās dalībai olimpiādes pirmajā posmā sāksies 15. aprīlī mājaslapā: www.etf.rtu.lv. Reģistrēšanās turpināsies līdz 1. maijam.

  Pēc pirmā posma rezultātu apkopošanas un publicēšanas interneta vietnē www.etf.rtu.lv 25 aktīvākie, zinošākie un veiksmīgākie skolēni tiks aicināti uz olimpiādes otro – noslēguma – posmu, kas 12. un 13. maijā klātienē norisināsies RTU.

  Elektronikas olimpiāde skolēniem sniedz iespēju tikties ar RTU elektronikas jomas studentiem, mācībspēkiem, apskatīt mācību laboratorijas, izpētīt darba tirgus iespējas, dodoties RTU organizētās ekskursijās uz elektronikas ražošanas firmām un tiekoties ar nozares pārstāvjiem.

  «Ar elektroniskām ierīcēm mēs sastopamies ik uz soļa, lietojot mobilos telefonus, bankomātus, datorus. RTU Elektronikas olimpiāde jau septīto gadu RTU pulcina tehniskos prātus – tos skolēnus, kuriem padodas fizika un matemātika, kuriem ir svarīgi uzzināt un saprast, kā uzbūvētas elektroniskās ierīces un «kas lācītim vēderā». Tomēr lai radošās idejas elektronikas jomā realizētu un rastu inovatīvus risinājumus, nepietiek tikai ar gaišām idejām, vajadzīgs arī nopietnas universitātes zināšanas,» atzīst RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis.