This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

Aktualitātes

  • 28.augustā Latvijas Universitātē (LU) notika konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”

  • Konferencē piedalījās vairāk nekā 500 skolotāju, augstskolu mācībspēku, izglītības politikas veidotāju, ekspertu un uzņēmēju. Plenārsēdē ar uzrunu piedalījās arī LEtERA prezidents Normunds Bergs. 
  • Konferences devīze ir „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši” un tā tika organizēta, lai sniegtu iespēju skolotājiem mācīties vienam no otra un rosinātu kopīgu diskusiju par izglītībā aktuāliem jautājumiem.

    Trīsdesmit divās konferences darbnīcās, semināros un vairākās plakātu sesijās eksakto mācību priekšmetu skolotājiem bija iespēja tikties ar saviem kolēģiem, lai dalītos praktiskās idejās veiksmīgam jaunā mācību gada sākumam. Tāpat konference pedagogiem sniedza iespēju tikties ar izglītības politikas veidotājiem, ekspertiem un uzņēmējiem, lai diskutētu par pēdējā laikā tik aktuālajiem centralizēto eksāmenu jautājumiem: kādi ir obligātā eksāmena ieguvumi un zaudējumi, vērtējot no skolotāju, augstskolu mācībspēku un uzņēmēju perspektīvas.

    Tāpat kā citus gadus Latvijas Universitātes Lielajā aulā noritēja arī vērienīga interaktīvā izstāde, kurā dalībnieki varēs iepazīties ar aktualitātēm gan izglītības tehnoloģiju pasaulē, gan plašām iespējām, kā veicināt skolēnu interesi mācīties, darbojoties klasē un ārpus tās. Vienā no izstādes stendiem varēja iepazīties arī ar Klastera projekta ietvaros (ERAF projekts Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/003 „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” (Līgums Nr. L-KAP-12-0002)) izstrādātajiem mācību video par vidusskolas fizikas saturu. Mācību video ir bez maksas pieejami mājas lapā www.macibuvideo.lv
    Foto: Toms Grīnbergs/ LU Preses centrs