This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

News

 • Valsts prezidents Andris Bērziņš apmeklē elektronikas nozares ražošanas uzņēmumu SIA „VENTSPILS ELEKTRONIKAS FABRIKA”

 • 1.jūnijā Valsts prezidents Andris Bērziņš darba vizītes Ventspilī ietvaros apmeklēja elektronikas nozares ražošanas uzņēmumu SIA „Ventspils Elektronikas Fabrika”, tikās ar uzņēmuma vadītāju Ilmāru Osmani un iepazinās ar uzņēmuma ražotni.
 • SIA „Ventspils Elektronikas Fabrika” ražo elektronikas iekārtu komponentus un pilnas iekārtas pēc individuāliem pasūtījumiem. 
  Uzņēmumā ieviestas modernas optiskās inspekcijas, loģistikas un informācijas tehnoloģijas, kā arī uzstādītas lodēšanas sistēmas, kas spēj nodrošināt videi draudzīgu bezsvina lodēšanas tehnoloģisko procesu. 
  Uzņēmuma ražotnē uzstādīta viena no pasaulē modernākajām ražošanas līnijām, kas spēj veikt augstas precizitātes līdz 60 000 komponenšu uzstādīšanu stundā. Uzņēmums izmanto modernu produkcijas CAM (computer aid manufacturing) programmatūru – vPlan, kas atļauj izveidot un modelēt, kā arī veikt ražošanas simulāciju sarežģītām elektroniskajām shēmām. 
  Viena no 3 tehnoloģiski visprogresīvākajām ražotnēm Ziemeļeiropā „Ventspils Elektronikas Fabrika” ir SIA „Hanzas Elektronika” meitas uzņēmums, kas nodibināts, lai uzsāktu augsto tehnoloģiju elektronikas produkcijas ražošanu Ventspilī.

   

  FOTO - Toms Kalniņš, Valsts prezidenta kanceleja