This content element requires the Flash 6 player. You can download it here

News

  • Pasākuma "Elektronikas diena 2014" uzvarētāji un dalībnieki

  • Elektronikas novirziena pulciņu audzēkņu darbnīca-konkurss

    4.-8.klašu grupa
    1. vieta: Austrumlatvijas Radošo Pakalpojumu Centra pulciņš „Elektronika”, Andris Jefimovs, Dāvis Klomāns 
    2. vieta: Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Elektronikas pulciņš, Edgars Kronbergs, Jānis Straume
    3. vieta: Rīgas Franču liceja Elektronikas pulciņš, Milnis Roberts Patriks, Olavs Rāciņš

    „Altona”, Bērnu un jauniešu centra pulciņš „Robotika”, Toms Bergfelds, Eduards Kassalietis
    Bauskas Bērnu un jauniešu centra Elektronikas pulciņš, Reinis Cimermanis, Mārtiņš Ratiņiks
    Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas pulciņš „Elektronikas pamati”, Markuss Senius, Lūkass Senius
    „Jaunība”, Daugavpils Bērnu un jauniešu centra pulciņš „Radioelektronika”, Maksims Žigačs, Nikita Sisojevs
    Jelgavas Amatu vidusskolas Elektronikas pulciņš, Endijs Soms, Daniels Kubuliņš
    Jūrmalas Bērnu un jauniešu centra pulciņš „Elektronikas pamati”, Elmārs Bremze, Kristians Kalnpurs
    Jūrmalas Bērnu un jauniešu centra pulciņš „Radioelektronika”, Valdis Kudrjavcevs, Dāvis Leiškalns
    Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Elektronikas pulciņš, Inguss Dvīnis, Elza Līgute
    Preiļu Bērnu un jauniešu centra pulciņš „Loģiskās rotaļlietas”, Vitālijs Pavlovs, Viesturs Macuļēvičs
    Rīgas 41.vidusskolas pulciņš „Lediņš”, Rūdis Cebulis, Edgars Pols
    Siguldas novada Jaunrades centra Elektronikas pulciņš, Reinis Ozols, Ingus Valheims
    Siguldas novada Jaunrades centra Elektronikas pulciņš, Nils Spurovs, Mārtiņš Smilga
    Talsu Kristīgā skolas pulciņš „TKS elektroniķi”, Niks Feifers, Daniela Alise Smelte 

    9.-12.klašu grupa
    1. vieta: Ventspils 1.ģimnāzijas pulciņš „R&L”, Laima Kamzola, Matīss Kamzols
    2. vieta: Siguldas novada Jaunrades centra Elektronikas pulciņš, Rihards Bērziņš, Renārs Rohtla
    3. vieta: Talsu Kristīgā skolas pulciņš „TKS elektroniķi”, Pēteris Ēcis, Juris Roberts Ēcis

    Austrumlatvijas Radošo Pakalpojumu Centrsa pulciņš „Elektronika”, Raitis Rudzišs, Arvīds Cakuls
    Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas pulciņš „Elektronikas pulciņš”, Evita Okmane, Kristofers Volkovs
    Rīgas Skolēnu Pils, Bērnu un jauniešu centrs, Valters Šnē, Niks Apinītis
    Ogres Tehnikuma Robotikas pulciņš, Ritvars Makarovs, Artis Linītis
    Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas Jauno fiziķu pulciņš, Justs Vīdušs, Everts Zeiliņš
    Valkas ģimnāzijas Elektronikas pulciņš, Dairis Szostaks, Agris Iukišs
    Ventspils Jaunrades Nama Radioelekronikas laboratorija, Dāvis Švēde-Grīnbergs



    Profesionālās meistarības konkurss „Elektroniķis 2014"
    1.vieta: Emīls Stūrītis, Profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Tehniskā koledža"
    2.vieta: Sandis Mālnieks, Ogres Tehnikums
    3.vieta: Maksims Borovikovs, Profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Tehniskā koledža"

    Kristaps Ābelis, BJC “Rīgas Skolēnu pils”
    Ulvis Jaunzems, Ogres Tehnikums
    Mārtiņš Jekimovs, BJC “Rīgas Skolēnu pils”
    Valērijs Juškāns, Profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Tehniskā koledža"
    Kaspars Kreicbergs, BJC “Rīgas Skolēnu pils”
    Kaspars Krūmiņš, Ogres Tehnikums
    Dobriņa Lazarevs, Profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Tehniskā koledža"
    Armands Pūpols, Ogres Tehnikums
    Austris Pumpurs, Profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Tehniskā koledža"


    Elektronikas novirziena pulciņu darbu izstāde

    Nominācija „Daudzpusīgākais pielietojums” - Bērnu un jauniešu centra Rīgas Skolēnu Pils darbs „Robota roka”, Kristians Micītis, Dmitrijs Konons
    Nominācija „Lietišķākais pielietojums” – Austrumlatvijas Radošo Pakalpojumu Centra pulciņa „Elektronika” darbs „Pusvadītāju detaļu testeris”, autors Raitis Rudzišs
    Nominācija „Praktiskākais pielietojums” – Bērnu un jauniešu centra Rīgas Skolēnu Pils darbs „Videoreģistrators ar GPS”, Kristaps Kreicbergs
    Nominācija „Savdabīgākais dizains” – Jūrmalas bērnu un jauniešu centra pulciņš „Radioelektronika”, Rihards Zirnis

    Pārējie izstādes dalībnieki:

    "Altona" Bērnu un jauniešu centrs, ROBOTIKA
    Jelgavas Amatu vidusskola
    Kuldīgas nov. BJC, Radio-televīzija (radioamatieri)
    Ogres Tehnikums, Robotikas pulciņš
    Rīgas Franču licejs, Elektronikas pulciņš
    Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Jauno fiziķu pulciņš
    Rīgas 41.vidusskola, Lediņš
    Siguldas novada Jaunrades centrs, Elektronikas pulciņš
    Talsu Kristīgā skola, TKS elektroniķi
    Valkas ģimnāzija, Elektronikas pulciņš
    Ventspils Jaunrades Nams, Radioelektronikas laboratorija


    Pasākums tiek īstenots ar ERAF projekta "Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris" atbalstu. Līgums par projekta īstenošanu Nr.L-KAP-12-0002, Projekts Nr.KAP/2.3.2.3.0/12/01/003.